۱۳۹۴ مرداد ۱۱, یکشنبه

یک بار دیگر خشمت را شعله کن در آتش کده عشق فریاد کن نه‌ به اعدام

انجمن حمایت از زندانیان مرکز و گروه سینمایی هنر و تجربه و با مساعدت جواد نوروز بیگی، تهیه کننده فیلم «اعترافات ذهن خطرناک من» ، همراه با چهره های آشنای شما آیین گلریزان برای ‫#‏چهار‬ ‫#‏محکوم‬ به ‫#‏قصاص‬ را برگزار می کند
در روز شنبه 24 مرداد، از ساعت 19:30 فروش بلیط فیلم «اعترافات ذهن خطرناک من» در سینما فرهنگ تهران، به همت عالی آغاز شده و ساعت 21 نمایش آن آغاز می شود. ما از ‫#‏ساعت‬ 19 منتظر حضور شما هستیم.
در این مراسم خیریه که به بهانه تامین دیه 4 محکوم به قصاص و کمک به خانواده های نیازمند زندانیان برگزار می شود، کارگردان فیلم «اعترافات ذهن خطرناک من» و بازیگران این اثر سینمایی و جمعی از چهره های سینما، تئاتر، موسیقی و سیاسی کشور حضور خواهند داشت.
    در این مراسم خیریه که به بهانه تامین دیه 4 محکوم به قصاص... و کمک به خانواده های نیازمند زندانیان برگزار می شود، کارگردان فیلم «اعترافات ذهن خطرناک من» و بازیگران این اثر سینمایی و جمعی از چهره های سینما، تئاتر، موسیقی و سیاسی کشور حضور خواهند داشت.
    با حضور نیکوکارانه خود، یک قدم به آزادی این زندانیان کمک کنید.
    اطلاعات تکمیلی متعاقبا اعلام می شود

      من به شما ایمان دارم که کمکمون می کنید. مطئنم که من و دوستام رو تنها نمی ذارید. این رو از کمک های ریز و درشتی که از هفته پیش برای من فرستادید تا دیه یک زن زندانی رو تامین کنم فهمیدم. حالا اون زن که 2 بار تا پای چوبه دار رفته و 2 نفر دیگه منتظر قدم های شما هستند. بار سنگینی روی دوش ماست. تنهامون نذارید...

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر