۱۳۹۲ آذر ۲۳, شنبه

شمارش معکوس اعدام نوجوان ۱۶ ساله شیرازی در زندان عادل آباد شیراز

#نمایش دوباره برای جانی #دوباره 
"احساس آبی مرگ"
فقط ۱۵۰ میلیون برای نجات یک انسان

 این نمایش را به خاطر خود نمایش نرو به خاطر نجات جان یک انسان برو
شمارش معکوس اعدام نوجوان ۱۶ ساله شیرازی 
بسمِ الله لبخند 
حرکتــ شروع شده .. ملتی که جمع می شوند تا به اعدام ، خشونت و این هرج و مرج ِ بی پایان نه بگویند .. تویِ این دوشبی که از اجرای مجدد نمایش احساس آبی مرگ در تماشاخانه یِ سنگلج می گذره .. سیل مردمی که برای اولین بارها اومدن تئاتر ببینن حال امو خوب و اشکمو جاری کرد .. مردمی که برای داشتن نقشی اساسی به عنوان یک شهروند در جهت کاهش خشونت اونجا حضور پیدا می کنند ..
با شروع مجدد اجراها من بیشتر از پیش از زندگی و بودن ا...م احساس رضایت می کنم .. از کارم و از نمایشی که دغدغه یِ جامعه یِ به روز خود رادارد بدون اینکه سفارش جایی یا اُرگانی باشد ..
خوشحالم که در مکانی اجرا می رویم که تمام آدم هایی که دوست داشتیم از شمال وُ جنوب وُ بالا وُ پایینِ این شهر این نمایش را ببینند فرصت دیدنش را دوباره به دست آورده اند ..
در پایان ، شروع حرکتــ را یاد آور می شوم .. ابتدایِ راهی که تمامی ماها در آغاز آن ایستاده ایم و تئاتر اجتماعی و کاربردی شکل نمی گیرد مگر با کمک و توجه تمامی شما مردم تئاتر بین و هنر دوست این مرز وُ بوم .. و خواهش من این است که ار این نمایش را ندیده اید ، دیدنش را از دست ندهید .. نه به خاطر نمایشنامه یا کارگردانی و یا بازی ها بلکه به خاطر رویا رویی با جهانی از دغدغه که می تواند فردای بهتری را برای تمامی فرزندان این ملت رقم بزند ..
با احترام 

سجـاد افشاریان
نویسنده و کارگردان تئاتر 

آدرس روی پوستر است

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر