۱۳۹۱ اردیبهشت ۱۳, چهارشنبه

روز اول می روز جهانی‌ کارگر بر کارگر آیت الله جنتی مبارک !


با سلام کارگر جنتی همچنان من نگران زندگی‌ سخت و نگران اجاره

خانه و نان زن بچه شما هستم می‌دانم که تورم ۴۸% درصدی در ایران شما را همچنان در خرید ساده‌ترین اقلام خوراکی که قیمت‌ها سر به فلک می‌کشد همچنان ناتوان هستید راستی‌ فرزندانتان و نوه‌ها توان رفتن به مدرسه و دانشگاه را دارند؟

چه سوالی است که من میپرسم اصلا بچه کارگر چه حقی‌ دارد که به مدرسه و یأ دانشگاه برود راستی‌ میدانید من کی‌ هستم پسر یک کارگر خیاط کارگر جنتی شما یک کارگر هستید و من یک بچه کارگر که درد کارگران کشور را تا حدودی درک می‌کنیم !

کارگر جنتی خوش به حال شما که سر کار هستید و شاید سال دیگر یأ همین امسال به عنوان کارگر نمونه سال معرفی شوید اما واقعیت این است که چند روز پیش تیتر خبر‌ها نوشته بودند که ۵۵۷

کارگر نساجی ۲۶ ماه بدون حقوق زندگی‌ کردند واقعاً برای من بچه کارگر سوال است که این کارگران چگونه حتی یک روز بدون حقوق زندگی‌ کردند راستی‌ کارگر جنتی آیا شما تا کنون یک روز هم بیکار شده اید ؟

باز هم تیتر خبر‌ها نوشته بودند که سال گذشته صد هزار کارگر بیکار شده اند کارگر جنتی این خبرها از بی‌ بی‌ سی‌ و یأ سی‌ ان ان نبود بلکه از خبرگزری‌های داخلی‌ بودند که فکر کنم این بار جریان انحرافی بود که این خبر‌ها را پخش میکنند !

کارگر جنتی چند وقتی‌ است که گوشت گوسفند و ماهی‌ نخوردم و فقط نظاره گر میگو در مغازه‌ها هستم راستش را بخواهی صاحب خانه هم هر روز یک شکوأیه دارد و این را می‌رساند که اجاره بهأ را زیاد کنیم کارگر جنتی از کجا بیاوریم ؟

کارگر جنتی به یک وام ۲ میلیونی و دوتا ضامن هم احتیاج دارم و یکی از مشکلات کارگران کشور گرفتن وام از بانک‌های کشور است راستی‌ کارگر جنتی من شنیده‌ام که در همین اروپا کارگران ۸ ساعت کار میکنند و بقیه ساعت روز را در کنار خانواده و به ورزش و مطالعه می‌پردازند و در عوض ۸ ساعت کار توان خرج زندگی‌ خود و خانواده را دارند ‌ای بابا چرا من اینقدر ناشکر هستم این اروپا که نفت و گاز ندارد ما که در کشور شکر خدا نفت گاز هم داریم خوب اگر پول این نفت و گاز نمی دانیم به کجا میرود احتمالا به حساب کارگر آیت الله علی‌ خامنه‌ای میرود که اشکالی ندارد به قول آقای محجوب همه ما کارگریم واقعاً افتخار ملی‌ است که پول نفت به حساب بعضی‌ از کارگرانی مانند کارگر علی‌ خامنه‌ای و کارگر طائب و غیره میرود .

امیدوارم کارگر جنتی امسال در بین میلیون‌ها کارگر شما کارگر نمونه سال شوید و این امر سیلی‌ محکمی بر دهان آمریکا و اروپا باشد که همه جهانیان بدانند که عدالت و قانون برای کارگران در کشور ایران اجرا میشود حتی برای انتخاب کارگر نمونه سال !

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر